AUDYT

CYBERCEZPIECZEŃSTWA

Sprawdzimy wszelkie możliwe źródła zagrożeń dla twojej organizacji i pomożemy zaadresować ewentualne niebezpieczeństwa. Dostosujemy audyt cyberbezpieczeństwa do specyfiki i budowy badanego obszaru.

Nasi doświadczeni specjaliści ds. cyberryzyka przeprowadzają audyty IT i oceny ryzyka od ponad 15 lat. Możesz polegać na nas w zakresie kompletnych usług i rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa dostosowanych do Twojego profilu ryzyka i sieci a nie standardowego modelu, który może nie odzwierciedlać słabych punktów, które są indywidualne dla Twojej organizacji.

Nasz audyt obejmuje:

01.
Ocenę zagrożeń wewnętrznych
np. nieświadomi zagrożeń pracownicy, osoby intencjonalnie działające na szkodę organizacji np. niezadowolony pracownik, niespójna struktura architektury IT, test bezpieczeństwa systemów itp.
02.
Ocenę zagrożeń zewnętrznych
Zaawansowane stałe zagrożenia (ze strony innych krajów/organizacji), hakerzy.
03.
Identyfikację zasobów informacji
Które mogą paść ofiarą ataku cybernetycznego (takie jak sprzęt, systemy teleinformatyczne, laptopy, dane klientów i własność intelektualna).
04.
Identyfikację zagrożeń cybernetycznych
Przed którymi stoi twoja organizacja (atak hakerski, wyciek lub utrata danych, uszkodzenie/zniszczenie infrastruktury, wyłączenie systemów informatycznych, spowodowanie chaosu informacyjnego).

Dostosowana mapa danych

Analizujemy ją aby ocenić Twoje unikalne środowisko technologiczne. Dzięki współpracy z zespołem zostaną zidentyfikowane kluczowe zasoby danych i wspierające je warstwy technologiczne. Pomaga to określić, gdzie znajdują się dane i co należy chronić w oparciu o poziom zagrożenia, ryzyko i potencjalny wpływ na te zasoby.

Strategia

Opracowujemy strategię specjalnie dla Twojego środowiska technologicznego, która zidentyfikuje słabe zabezpieczenia i zagrożenia cybernetyczne. Pomożemy Ci w zarządzaniu tymi zagrożeniami, polecając zrównoważone rozwiązania, które stworzą fundament dla utrzymania cyberbezpieczeństwa w miarę dalszego rozwoju Twojej firmy.
CO OFERUJEMY

Oferujemy szeroką gamę dostosowanych usług w zakresie cyberbezpieczeństwa, w tym:

Doradztwo w zakresie ciągłości działania i planów odzyskiwania po awarii

Ocena ryzyka cybernetycznego

Projektowanie i doradztwo w zakresie klasyfikacji danych

Szkolenie w zakresie świadomości bezpieczeństwa informacji

Przegląd zasad i procedur programu dotyczących bezpieczeństwa informacji (InfoSec)

Planowanie reakcji na incydenty związane z bezpieczeństwem

Audyty kontroli organizacji usługowej (SOC)

Ocena podatności technicznych (skanowanie podatności zewnętrznych i wewnętrznych)

Doradztwo w zakresie zarządzania cyklem życia użytkownika (zarządzanie tożsamością)

JAK TO DZIAŁA

Nasze usługi

Dostarczamy usługi w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego i rozwiązań programistycznych. Sprawdź naszą ofertę!
CYBERBEZPIECZEŃSTWO

Wdrażając najnowsze standardy cyfrowego bezpieczeństwa zyskasz ochronę, ograniczysz ryzyko ataku i obniżysz koszty długoterminowe.

AUDYT BEZPIECZEŃSTWA

sprawdzający możliwe źródła zagrożenia, począwszy od architektury systemu, po nieświadomość zagrożeń wśród pracowników.

STRATEGIA BEZPIECZEŃSTWA

stworzymy rozwiązania, procedury i instrukcje postępowania i szkolenia, które pomogą długofalowo chronić Twoją organizację.

KURSY BEZPIECZEŃSTWA

Zyskasz dostęp do skutecznych praktyk, które pomogą Ci chronić Twoją organizację, ale także budować świadomość wśród pracowników.

ROZWIĄZANIA IT

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania, aplikacji mobilnych i webowych. Korzystamy z technologii ASP.NET, SQL Server, JavaScript, HTML5, CSS3.

Jeżeli masz pytania o cyberbezpieczeństwo
w firmie - napisz do nas!