Smartech-IT Cyberbezpieczeństwo

Aktualności |

Home Office - Jak szybko i bezpiecznie podpisać umowę online?

W dzisiejszych czasach praca zdalna staje się nieodzownym elementem życia większości z nas. Istnieje wiele narzędzi poprawiających wydajność firm, które pozwalają na wykonywanie obowiązków bez konieczności wychodzenia zza biurka (choć w omawianej sytuacji bardziej adekwatne byłoby określenie – bez wstawania z kanapy).
cyberbezpieczeństwo SignOnTheGo ulotka
Maile, wideokonferencje czy programy do realizacji projektów są podstawą zarządzania i wdrażania zadań w większości firm. Do perfekcji opanowaliśmy „zdalne” nawiązanie kontaktu przez wykonanie telefonu czy wysłanie maila. Później zaczynają się schody. Spotkania, negocjacje, podpisanie i archiwizowanie umów. Kroki prezentują się w następująco (optymistyczna wersja): sporządzenie umowy, mail, zmiana warunków umowy, mail, zgoda, mail, wydruk, podpis, skan, mail, wydruk ksero, podpis mail, wysłanie oryginału pocztą w dwóch egzemplarzach, odesłanie pocztą oryginału podpisanej umowy, teczka, archiwum.
W SignOnTheGo pomijasz większość z nich a reszta to nasze wbudowane funkcjonalności, bez drukowania, skanowania czy kserowania. pracujesz z partnerem nad warunkami umowy (online), podpisujecie dokument (online), archiwizujesz (online), ..następnie dopijasz kawę i idziesz na spacer z psem.
cyberbezpieczeństwo ekran SignOnTheGo

Zobacz też: