Rozwiązania IT dla biznesu

Nowoczesne, niezawodne, dostosowane do Twoich potrzeb.

ic-55-1

APLIKACJE MOBILNE

Naszą specjalizacją jest tworzenie aplikacji mobilnych. Pracujemy na platformach iOS oraz Android. Od lat tworzymy spersonalizowane rozwiązania dla naszych klientów.
IC-55-2

APLIKACJE WEBOWE

Tworzymy aplikacje internetowe ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania rozwiązań do potrzeb i możliwości urządzeń mobilnych. Korzystamy z technologii ASP.NET, SQL Server, JavaScript, HTML5, CSS3.
IC-55-3

INTEGRACJE

Tworzymy dedykowane systemy i zapewniamy ich integrację z systemami innych producentów. Dostarczamy interfejsy API, pozwalające korzystać z funkcjonalności naszych aplikacji w systemach zewnętrznych.
IC-55-4

CI/CD

Stosujemy praktykę ciągłej integracji oraz ciągłego dostarczania, dzięki czemu efektywniej i szybciej możemy dostarczać aktualizacje oprogramowania użytkownikom.
SmarTech IT to grupa doświadczonych specjalistów w zakresie usług i rozwiązań IT. Projektujemy i wdrażamy rozwiązania informatyczne dla sektora publicznego i prywatnego.
W SmarTech IT tworzymy wysokiej jakości oprogramowanie, dostarczamy je klientom oraz świadczymy usługi wdrożeniowe i serwisowe związane z naszymi produktami. Pomożemy wprowadzić w Twojej firmie procesy oparte na najnowocześniejszej technologii, a także zapewnimy narzędzia i rozwiązania, które pomogą w realizacji długofalowej strategii rozwoju Twojego biznesu.
0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0
PROJEKTÓW
0
SPECJALISTÓW
0
% TERMINOWOŚCI

Naszą kluczową wartością jest JAKOŚĆ, a naszą misją jest tworzenie funkcjonalnych i przejrzystych rozwiązań, które pomogą w prowadzeniu Twojego biznesu.

OFERUJEMY

Wyspecjalizowane usługi programistyczne polegające na tworzeniu i utrzymaniu oprogramowania dedykowanego do potrzeb klienta.

Szeroki zestaw technologii (stos technologiczny) począwszy od oprogramowania serwerowego, aplikacji webowych, skończywszy na natywnych aplikacjach mobilnych.

Projektowanie zorientowane na użytkownika. Przy tworzeniu aplikacji webowych wykorzystujemy tzw. responsive design, który zapewnia optymalne wyświetlanie się treści również na urządzeniach mobilnych.

Modernizację aplikacji - migracja ze starszych systemów do przyszłych systemów.

Orientację na klienta i nastawienie skierowane na doświadczenie użytkownika.

Integrację aplikacji zapewniającą szybki, niezawodny i bezproblemowy przepływ danych.

Tworzenie aplikacji - definiowanie, projektowanie i budowanie rozwiązań, które odpowiadają potrzebom biznesowym klienta.

Testowanie i utrzymanie aplikacji - dostarczanie usług wsparcia.