Rozwiązania IT dla biznesu

Nowoczesne, niezawodne, dostosowane do Twoich potrzeb.

ZAJMUJEMY SIĘ

icon-kodowanie2

Tworzeniem aplikacji, definiowaniem i budowaniem rozwiązań.

icon-design2

Projektowaniem aplikacji w oparciu o doświadczenie z zakresu UI/UX.

icon-urzadenia

Utrzymaniem aplikacji - dostarczanie usług wsparcia.

icon-modernizacja2

Modernizacją aplikacji - migracja ze starszych systemów do przyszłych systemów.

icon-integracja

Integracją aplikacji zapewniająca szybki, niezawodny i bezproblemowy przepływ danych.

icon-testy2

Testowaniem aplikacji.

SmarTech IT to grupa doświadczonych specjalistów w zakresie usług i rozwiązań IT. Projektujemy i wdrażamy rozwiązania informatyczne dla sektora publicznego i prywatnego.

W SmarTech IT tworzymy wysokiej jakości oprogramowanie, dostarczamy je klientom oraz świadczymy usługi wdrożeniowe i serwisowe związane z naszymi produktami.
Pomożemy wprowadzić w Twojej firmie procesy oparte na najnowocześniejszej technologii, a także zapewnimy narzędzia i rozwiązania, które pomogą w realizacji długofalowej strategii rozwoju Twojego biznesu.
icon-main-1

APLIKACJE MOBILNE

Naszą specjalizacją jest tworzenie aplikacji mobilnych. Pracujemy na platformach iOS oraz Android. Od lat tworzymy spersonalizowane rozwiązania dla naszych klientów.
icon-main-2

APLIKACJE WEBOWE

Tworzymy aplikacje internetowe ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania rozwiązań do potrzeb i możliwości urządzeń mobilnych. Korzystamy z technologii ASP.NET, SQL Server, JavaScript, HTML5, CSS3.
icon-main-3

INTEGRACJE

Tworzymy dedykowane systemy i zapewniamy ich integrację z systemami innych producentów. Dostarczamy interfejsy API, pozwalające korzystać z funkcjonalności naszych aplikacji w systemach zewnętrznych.
icon-main-4

CI/CD

Stosujemy praktykę ciągłej integracji oraz ciągłego dostarczania, dzięki czemu efektywniej i szybciej możemy dostarczać aktualizacje oprogramowania użytkownikom.

Naszą kluczową wartością jest JAKOŚĆ, a naszą misją jest tworzenie funkcjonalnych i przejrzystych rozwiązań, które pomogą w prowadzeniu Twojego biznesu.

0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0
PROJEKTÓW
0
SPECJALISTÓW
0
% TERMINOWOŚCI