Smartech-IT Cyberbezpieczeństwo

O firmie Smartech IT |

mic logo 1

O nas

Współpraca z Departamentem Cyberbezpieczeństwa KPRM

W czerwcu 2020 przystapiliśmy do polskiego rządowego programu PWCyber.

Deklarując uczestnictwo w ogłoszonym przez Ministerstwo Cyfryzacji Programie Wsparcia w Cyberbezpieczeństwie Smartech‑IT zobowiązał się do wymiany doświadczeń budowanych ponad 15 lat w administracji i armii w USA.

Nasi Klienci |

Cyberbezpieczeństwo w urzędach

Zobacz wywiad z naszym ekspertem Dariuszem Jędryczkiem / Doradca Zarządu Ds. Cyberbezpieczeństwa Smartech IT / IV Krajowy Kongres Sekretarzy 2019

Sektor rządowy

Nasza Praca w USA

Mamy doświadczenie z sektorem rządowym w tym opieki zdrowotnej, edukacji, telekomunikacji i energetyki. 

Z powodzeniem rozwiązujemy złożone problemy przy realizacji trudnych projektów. Realizowaliśmy liczne kontrakty rządowe dla Departamentu Obrony USA, a także pracowaliśmy przy programie Medicaid i systemie ubezpieczeń zdrowotnych Medicare.

Nasza aktywność

Konferencje i szkolenia
Przeszkoliliśmy już prawie 400 osób, oferujemy również przeglądy oraz proponujemy doskonalenie dokumentacji związanej z bezpieczeństwem cyberprzestrzeni. Angażujemy się w społeczności internetowe oraz uczestniczymy w konferencjach. Miejmy świadomość że bezpieczeństwo organizacji wpływa na bezpieczeństwo nas wszystkich.
Poznaj nasz zespół kierowniczy
Sekretem naszej efektywności jest profesjonalny zespół. Współpraca z federacją rządowych agencji wywiadowczych i zadania realizowane na zlecenia agencji rządowych, Departamentu Obrony USA. Projekty prowadzone wspólnie z samorządami i uniwersytetami. Wdrażanie nowych rozwiązań do prywatnych przedsiębiorstw i administracji.