Konsorcjum SmarTech ma 15-letnie doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego i bezpieczeństwa informacji w Stanach Zjednoczonych i 14 krajach europejskich.
o nas

Współpraca z Ministerstwem Cyfryzacji

W czerwcu 2020 przystapiliśmy do polskiego rządowego programu PWCyber.

Deklarując uczestnictwo w ogłoszonym przez Ministerstwo Cyfryzacji Programie Wsparcia w Cyberbezpieczeństwie Smartech‑IT zobowiązał się do wymiany doświadczeń budowanych ponad 15 lat w administracji i U.S. Marines przez głównego udziałowca Smartech-IT Pana Raynolda Sylvain.

Naszymi klientami są:

Dariusz Jędryczek / Doradca Zarządu Ds. Cyberbezpieczeństwa Smartech IT / IV Krajowy Kongres Sekretarzy 2019

Cyberbezpieczeństwo w urzędach

nasi eksperci

Poznaj nasz zespół kierowniczy

Sekretem naszej efektywności jest profesjonalny zespół. Współpraca z federacją rządowych agencji wywiadowczych i zadania realizowane na zlecenia agencji rządowych, Departamentu Obrony USA.
Projekty prowadzone wspólnie z samorządami i uniwersytetami. Wdrażanie nowych rozwiązań do prywatnych przedsiębiorstw i administracji. 

Ray Sylvain

Założyciel Sylvain Analytics

Dariusz Jędryczek

Doradca Zarządu Smartech-It
Sektor rządowy

Nasza Praca w USA

Nasze doświadczenie z sektorem rządowym w tym opieki zdrowotnej, edukacji, telekomunikacji i energetyki.

Z powodzeniem rozwiązujemy złożone problemy przy realizacji trudnych projektów. Realizowaliśmy liczne kontrakty rządowe dla Departamentu Obrony USA, a także pracowaliśmy przy programie Medicaid i systemie ubezpieczeń zdrowotnych Medicare.

Sektor rządowy

Konferencje i szkolenia

Przeszkoliliśmy już prawie 400 osób, oferujemy również przeglądy oraz proponujemy doskonalenie dokumentacji związanej z bezpieczeństwem cyberprzestrzeni.

Angażujemy się w społeczności internetowe oraz uczestniczymy w konferencjach. Miejmy świadomość że bezpieczeństwo organizacji wpływa na bezpieczeństwo nas wszystkich.