Czym się zajmujemy?

Oprogramowanie i Cyberbezpieczeństwo dla sektora publicznego i prywatnego.

01.

ROZWIĄZANIA IT

Projektujemy i wdrażamy biznesowe rozwiązania informatyczne. Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania, aplikacji mobilnych i webowych.

02.

CYBERBEZPIECZEŃSTWO

Pomagamy organizacjom i przedsiębiorstwom budować kompleksową Strategię Bezpieczeństwa. Przeprowadzamy audyty i szkolenia.

03.

SignOnTheGo®

Jesteśmy autorem platformy podpisu elektronicznego, która umożliwia tworzenie, edytowanie i negocjowanie treści dokumentów.

Konsorcjum SmarTech ma 15-letnie doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego i bezpieczeństwa informacji w Stanach Zjednoczonych i 14 krajach europejskich.
Współpraca z Ministerstwem Cyfryzacji
Przystapiliśmy do programu PWCyber

Deklarując uczestnictwo w ogłoszonym przez Ministerstwo Cyfryzacji Programie Wsparcia w Cyberbezpieczeństwie Smartech‑IT zobowiązał się do wymiany doświadczeń budowanych ponad 15 lat w administracji i armii w USA przez głównego udziałowca Smartech-IT Pana Raynolda Sylvain.

Nasza praca w USA
Sektor rządowy

Nasze doświadczenie z sektorem rządowym w tym opieki zdrowotnej, edukacji, telekomunikacji i energetyki. Z powodzeniem rozwiązujemy złożone problemy przy realizacji trudnych projektów.

Realizowaliśmy liczne kontrakty rządowe dla Departamentu Obrony USA, a także pracowaliśmy przy programie Medicaid i systemie ubezpieczeń zdrowotnych Medicare.

NASI EKSPERCI

Sekretem naszej efektywności jest profesjonalny zespół.
Współpraca z federacją rządowych agencji wywiadowczych i zadania realizowane na zlecenia agencji rządowych, Departamentu Obrony USA.
Projekty prowadzone wspólnie z samorządami i uniwersytetami. Wdrażanie nowych rozwiązań do prywatnych przedsiębiorstw i administracji.

Założyciel Sylvain Analiytics

Doradca Zarządu Smartech-It

Aktualności Smartech-IT

Agenci rosyjskiego wywiadu

09 LISAgenci rosyjskiego wywiadu oskarżeni o cyberatak na Bundestag. W kwietniu i maju 2015 roku miały miejsce cyberataki na niemiecki Bundestag. Skradziono dużą ilość danych oraz włamano się na poczty elektroniczne polityków, w tym Angeli Merkel. Rada Unii Europejskiej podała, że za atakami stoją rosyjskie służby specjalne (jednostka wojskowa 26165). Na osoby odpowiedzialne – oficera...

[ CONTINUE READING ]

Nowelizacja ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa

08 LISPolska – Nowelizacja ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa oraz ustawy prawo zamówień publicznych. Ministerstwo cyfryzacji postawiło przed właścicielami film nowe wyzwanie. Do publicznych konsultacji stanął projekt nowelizacji przepisów cyberbezpieczeństwa. Zmiany przepisów wymagają podjęcia się nowych obowiązków lub narażenie się na wysokie kary. Zmuszonymi do adaptacji do nowych warunków są przede wszystkim firmy z branży...

[ CONTINUE READING ]

Smartech-IT przystąpił do programu PWCyber.

02 CZERSmartech-IT przystąpił do programu PWCyber. Wczoraj podpisane zostało porozumienie pomiędzy Ministrem Cyfryzacji Panem Markiem Zagórskim a prezesem Smartech-IT. Porozumienie podpisane zostało elektronicznie, a Smartech‑IT jest kolejną Polską firmą obok Krypton, która znalazła się w gronie takich gigantów IT jak IBM, Cisco, Dell. Deklarując uczestnictwo w ogłoszonym przez Ministerstwo Cyfryzacji Programie Wsparcia w Cyberbezpieczeństwie Smartech‑IT...

[ CONTINUE READING ]

Home Office – Jak szybko i bezpiecznie podpisać umowę online?

20 MARHome Office - Jak szybko i bezpiecznie podpisać umowę online? W dzisiejszych czasach praca zdalna staje się nieodzownym elementem życia większości z nas. Istnieje wiele narzędzi poprawiających wydajność firm, które pozwalają na wykonywanie obowiązków bez konieczności wychodzenia zza biurka (choć w omawianej sytuacji bardziej adekwatne byłoby określenie - bez wstawania z kanapy). Maile, wideokonferencje...

[ CONTINUE READING ]

Naszą kluczową wartością jest jakość, a naszym celem jest tworzenie funkcjonalnych i przejrzystych rozwiązań, które pomogą w prowadzeniu Twojego biznesu.