Czym się zajmujemy?

Oprogramowanie i Cyberbezpieczeństwo dla sektora publicznego i prywatnego.

CYBERBEZPIECZEŃSTWO

Pomagamy organizacjom i przedsiębiorstwom budować kompleksową Strategię Bezpieczeństwa. Przeprowadzamy audyty i szkolenia.

ROZWIĄZANIA IT

Projektujemy i wdrażamy biznesowe rozwiązania informatyczne. Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania, aplikacji mobilnych i webowych.

SignOnTheGo®

Jesteśmy autorem platformy podpisu elektronicznego, która umożliwia tworzenie, edytowanie i negocjowanie treści dokumentów.

Konsorcjum SmarTech ma 15-letnie doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego i bezpieczeństwa informacji w Stanach Zjednoczonych i 14 krajach europejskich.
Współpraca z Ministerstwem Cyfryzacji
Przystapiliśmy do programu PWCyber

Deklarując uczestnictwo w ogłoszonym przez Ministerstwo Cyfryzacji Programie Wsparcia w Cyberbezpieczeństwie Smartech‑IT zobowiązał się do wymiany doświadczeń budowanych ponad 15 lat w administracji i armii w USA przez głównego udziałowca Smartech-IT Pana Raynolda Sylvain.

Nasza praca w USA
Sektor rządowy

Nasze doświadczenie z sektorem rządowym w tym opieki zdrowotnej, edukacji, telekomunikacji i energetyki. Z powodzeniem rozwiązujemy złożone problemy przy realizacji trudnych projektów.

Realizowaliśmy liczne kontrakty rządowe dla Departamentu Obrony USA, a także pracowaliśmy przy programie Medicaid i systemie ubezpieczeń zdrowotnych Medicare.

Nasi partnerzy

Sylvain Analytics posiada szerokie doświadczenie z zakresu udoskonalania procesów, planowania strategicznego, zarządzania łańcuchami dostaw oraz rozwoju oprogramowania. Zadania realizowane są na zlecenia agencji rządowych, Departamentu Obrony USA i prywatnych podmiotów.

Weteran jednostki Marines w armii Stanów Zjednoczonych (USA). Ma za sobą 20 lat doświadczenia jako analityk systemów korporacyjnych i lider w zakresie udoskonalania procesów. Jego firma – Sylvain Analytics może pochwalić się szeroką gamą rozwiązań realizowanych na zlecenie agencji rządowych i Departamentu Obrony USA.

Sylvain Analytics posiada szerokie doświadczenie z zakresu udoskonalania procesów, planowania strategicznego, zarządzania łańcuchami dostaw oraz rozwoju oprogramowania. Zadania realizowane są na zlecenia agencji rządowych, Departamentu Obrony USA i prywatnych podmiotów.

Weteran armii Stanów Zjednoczonych (USA), ma ponad 16-letnie doświadczenie we współpracy z federacją rządowych agencji wywiadowczych USA (Intelligence Community). Jego specjalizacją jest zarządzanie bezpieczeństwem: personelu, fizycznym, informacyjnym i operacyjnym, a także analiza biometryczna wykorzystywana w zabezpieczeniach systemów informatycznych.

Aktualności Smartech-IT

Smartech-IT przystąpił do programu PWCyber.

02 CZERSmartech-IT przystąpił do programu PWCyber. Wczoraj podpisane zostało porozumienie pomiędzy Ministrem Cyfryzacji Panem Markiem Zagórskim a prezesem Smartech-IT. Porozumienie podpisane zostało elektronicznie, a Smartech‑IT jest kolejną Polską firmą obok Krypton, która znalazła się w gronie takich gigantów IT jak IBM, Cisco, Dell. Deklarując uczestnictwo w ogłoszonym przez Ministerstwo Cyfryzacji Programie Wsparcia w Cyberbezpieczeństwie Smartech‑IT...

[ CONTINUE READING ]

Home Office – Jak szybko i bezpiecznie podpisać umowę online?

20 MARHome Office - Jak szybko i bezpiecznie podpisać umowę online? W dzisiejszych czasach praca zdalna staje się nieodzownym elementem życia większości z nas. Istnieje wiele narzędzi poprawiających wydajność firm, które pozwalają na wykonywanie obowiązków bez konieczności wychodzenia zza biurka (choć w omawianej sytuacji bardziej adekwatne byłoby określenie - bez wstawania z kanapy). Maile, wideokonferencje...

[ CONTINUE READING ]

Orzeł Innowacji Startup 2019

10 GRUOrzeł Innowacji Startup 2019 We wtorek 3 Grudnia podczas uroczystej gali w MsMermaid – Conference Center w Warszawie otrzymaliśmy wyróżnienie za platformę SignOnTheGo w konkursie Orzeł Innowacji – „Startup z potencjałem Polska-Świat”. Dyplom wręczył osobiście redaktor Naczelny „Rzeczpospolitej” – Marcin Piasecki w towarzystwie członków kapituły, znakomitych gości oraz wszystkich zaproszonych firm i startupów z...

[ CONTINUE READING ]

Hackerzy atakują polskie urzędy!

13 GRUHackerzy atakują polskie urzędy! Na początku grudnia urząd gminy Kościerzyna poinformował na swojej stronie o awarii technicznej. Okazało się jednak, że system urzędu padł ofiarą ataku hackerskiego. Wójt gminy otrzymał ultimatum - albo wpłaci okup albo hackerzy nie odszyfrują danych. Zawiadomienie trafiło do ABW. Zespól informatyków stara się naprawić szkodę, niestety serwer na którym...

[ CONTINUE READING ]

Naszą kluczową wartością jest jakość, a naszym celem jest tworzenie funkcjonalnych i przejrzystych rozwiązań, które pomogą w prowadzeniu Twojego biznesu.