Rozwiązania IT

Zaprojektujemy, stworzymy oprogramowanie i wdrożymy Twoją aplikację lub oprogramowanie.

Rozwiązania IT

Programowanie aplikacji mobilnych i webowych

Projektujemy i wdrażamy biznesowe rozwiązania informatyczne. Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania, aplikacji mobilnych i webowych. Korzystamy z technologii ASP.NET, SQL Server, JavaScript, HTML5, CSS3.

APLIKACJE MOBILNE

Naszą specjalizacją jest tworzenie aplikacji mobilnych. Pracujemy na platformach iOS oraz Android. Od lat tworzymy spersonalizowane rozwiązania dla naszych klientów.

APLIKACJE WEBOWE

Tworzymy aplikacje internetowe ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania rozwiązań do potrzeb i możliwości urządzeń mobilnych. Korzystamy z technologii ASP.NET, SQL Server, JavaScript, HTML5, CSS3.

INTEGRACJE

Tworzymy dedykowane systemy i zapewniamy ich integrację z systemami innych producentów. Dostarczamy interfejsy API, pozwalające korzystać z funkcjonalności naszych aplikacji w systemach zewnętrznych.

CI/CD

Stosujemy praktykę ciągłej integracji oraz ciągłego dostarczania, dzięki czemu efektywniej i szybciej możemy dostarczać aktualizacje oprogramowania użytkownikom.

01.

icon-kodowanie2

KODOWANIE

Tworzeniem aplikacji, definiowaniem i budowaniem rozwiązań.

02.

icon-design2

PROJEKTOWANIE

Projektowaniem aplikacji w oparciu o doświadczenie z zakresu UI/UX.

03.

icon-modernizacja2

SERWIS

Utrzymaniem aplikacji – dostarczanie usług wsparcia.

01.

icon-urzadenia

MODERNIZACJA

Migracja ze starszych systemów do przyszłych systemów.

02.

icon-integracja

INTEGRACJE

Integracją aplikacji zapewniająca szybki, niezawodny i bezproblemowy przepływ danych.

03.

icon-testy2

TESTOWANIE

Testowanie aplikacji

SmarTech IT to grupa doświadczonych specjalistów w zakresie usług i rozwiązań IT. Projektujemy i wdrażamy rozwiązania informatyczne dla sektora publicznego i prywatnego.

Przykłady naszych realizacji

Aplikacja podpisu elektronicznego

SignOnTheGo

Jesteśmy autorem platformy podpisu elektronicznego, która umożliwia tworzenie, edytowanie i negocjowanie treści dokumentów.

SignOnTheGo® został laureatem wyróżnienia 16. edycji konkursu Dolnośląski GRYF w kategorii STARTUP ROKU oraz wyróżnienie w konkursie Orzeł Innowacji – „Startup z potencjałem Polska-Świat”.

Aplikacja social media

At the Spot

Stworzyliśmy aplikację umożliwiającą tworzenie grup znajomych, organizowanie wydarzeń i zapraszanie znajomych na spotkania na żywo.

Aplikacja zawiera funkcje lokalizacji i wysyłania powiadomień.

Aplikacja zarządzania logistyką

Mobile Asset Management

Aplikacja oferuje moduły, które wspierają tabor kolejowy, ciężarowy i barki za pomocą narzędzi, które pozwalają użytkownikom śledzić zasoby, koszty, cykle napraw i zapasy podczas ich przemieszczania się w łańcuchu dostaw.

Naszą kluczową wartością jest JAKOŚĆ, a naszą misją jest tworzenie funkcjonalnych i przejrzystych rozwiązań, które pomogą w prowadzeniu Twojego biznesu.

Nagrody

Orzeł Innowacji Startup 2019

3 Grudnia podczas uroczystej gali w MsMermaid – Conference Center w Warszawie otrzymaliśmy wyróżnienie za platformę SignOnTheGo w konkursie Orzeł Innowacji – „Startup z potencjałem Polska-Świat”.

Nagrody

Dolnośląski Gryf – Start-up Roku

SignOnTheGo z wyróżnieniem Dolnośląski Gryf 2019 – Nagroda Gospodarcza w kategorii Start-up Roku.