Smartech-IT Cyberbezpieczeństwo

Strategia cyberbezpieczeństwa |

mic logo 1
Opracowujemy strategię specjalnie dla Twojego środowiska technologicznego, która zidentyfikuje słabe zabezpieczenia i zagrożenia cybernetyczne.

Budowa kompleksowej strategii cyber bezpieczeństwa.

Usługi doradcze |

Testy penetracyjne

Nasi eksperci wykorzystują technologię open source i komercyjne oprogramowania imitując działania hakersie w celu znalezienia słabych punktów w sieci klienta.

 • Testy penetracyjne sieci
 • Testy penetracyjne aplikacji
 • Testy penetracyjne sieci bezprzewodowych
 • Badanie inżynierii społecznej
Oceny ryzyka cyberbezpieczeństwa

Opracowujemy dla klienta "mapę" potencjalnych luk w zabezpieczeniach oraz szczegółowe zalecenia techniczne dotyczące stosowania dodatkowych środków kontroli w celu ograniczenia ryzyka. 

 • Identyfikacja aktywów
 • Identyfikacja zagrożeń
 • Identyfikacja podatności
 • Ocena ryzyka
 • Raportowanie
Reagowanie na incydenty

Nasz proces ma na celu identyfikację zagrożonych zasobów, zatrzymanie trwającej infekcji, określenie zakresu naruszenia i przywrócenie sieci do normalnego stanu operacyjnego.

 • Planowanie i analiza
 • Testy gotowości na incydenty
 • Zarządzanie incydentami
 • Usługi zatrzymania reakcji na incydenty
Szkolenia

Rodzaje zagrożeń, z którymi borykają się Twoi pracownicy, mnożą się każdego dnia, a narażenie na naruszenie może sparaliżować Twoją firmę. Ponieważ cyberataki są tak powszechne, Twoja infrastruktura internetowa jest tak silna, jak Twoje najsłabsze ogniwo.

 • Trening użytkownika
 • Testy phishing, vishing i smishing
 • Raportowanie

Dowiedz się więcej →

Świadomość organizacji 

Zarządzanie cyber bezpieczeństwem szansą dla firmy

Ze względu na wysoką skuteczność i niemal nieograniczone możliwości, prowadzenie firmy w cyberprzestrzeni to dziś konieczność, ale również szansa na szybki rozwój i działanie. Jednak oprócz niewątpliwych zalet, przestrzeń ta niesie ze sobą wiele zagrożeń. Dlatego jednym z najważniejszych działań staje się zarządzanie cyberbezpieczeństwem w firmie.

Cyberbezpieczeństwo w firmie. 

Zaufaj specjalistom

Cyberbezpieczeństwo w firmie definiowane jest jako szereg procesów, technik i praktyk mających na celu ochronę urządzeń, procesów i danych przed nieautoryzowanym dostępem do danych.

Ponad 15-letnie doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego w krajach europejskich i w Stanach Zjednoczonych, pozwala nam na wdrożenie sprawdzonych działań mających na celu ochronę danych w Państwa firmach przed nieautoryzowanym dostępem, naruszaniem poufności, integralności systemów i wdrożenie wszelkich działań, które zapewnią sprawne i stabilne działanie systemów.

System zarzadzania bezpieczeństwem informacji

Konieczność i obowiązek

System zarządzania bezpieczeństwem informacji ma kluczowe znaczenie w prawidłowym funkcjonowaniu firm, instytucji i wielu innych podmiotów, których działalność opiera się na gromadzeniu, przetwarzaniu i analizie danych, przez zaawansowane systemy informatyczne. Choć brzmi to bardzo skomplikowanie, to prawdą jest, że niemal wszystkie współczesne podmioty w mniejszym lub większym stopniu korzystają z rozwiązań informatycznych, wymagających sprawnego zarządzania.

Bezpieczeństwo informacji w urzędzie

System zarządzania bezpieczeństwem informacji w urzędzie składa się z wielu technik, praktyk i procesów, których zadaniem jest ochrona danych przed nieautoryzowanym dostępem. Możemy pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem w zarządzaniu bezpieczeństwem informacji na całym świecie. Pozwala nam to na sprawne i skuteczne zarządzanie informacją według najlepszych standardów. W erze niezliczonych możliwości, zarówno szans, jaki i zagrożeń jakie niosą ze sobą informatyka i nowoczesne technologie, zarządzanie bezpieczeństwem wydaje się być sprawą priorytetową.

Czy warto?

Ciągły rozwój technologiczny sprawia, że cyber świat, z dnia na dzień jest coraz bardziej doskonały i zaskakujący. Niemal nieograniczone możliwości na nowo zdefiniowały pojęcie rynku i otoczenia firm. W sektorach zarządzania znalazły się obszary, które jeszcze nie tak dawno nie były w ogóle zdefiniowane. Nowe rozwiązania dają niespotykane dotąd narzędzia i możliwości, ale niosą również olbrzymie ryzyko. Utrata, zniszczenie lub wyciek danych może wiązać się z olbrzymimi konsekwencjami i jest bardzo niebezpieczny dla wszystkich, których te dane dotyczą. Stąd sprawne, profesjonalne i bezpieczne zarządzanie bezpieczeństwem danych jest nie tylko odpowiedzialnym krokiem, ale przede wszystkim koniecznością.