STRATEGIA

CYBERCEZPIECZEŃSTWA

Budowa kompleksowej strategii cyberbezpieczeństwa pomoże w długoterminowej strategii twojej organizacji.

Opracowujemy strategię specjalnie dla Twojego środowiska technologicznego, która zidentyfikuje słabe zabezpieczenia i zagrożenia cybernetyczne.

Pomożemy Ci w zarządzaniu tymi zagrożeniami, polecając zrównoważone rozwiązania, które stworzą fundament dla utrzymania cyberbezpieczeństwa w miarę dalszego rozwoju Twojej firmy.

Strategia pomoże twojej organizacji poprzez:

01.
Zasady i procedury

Które pozwolą ukierunkować i określać wszystkie główne decyzje i działania, a także wyznaczać dla nich granice;

02.
Świadomość organizacji
Zrozumienie słabości organizacji pomaga lepiej zrozumieć, w jakich obszarach organizacja musi się rozwijać i inwestować;
03.
Unikanie incydentów
Dobrze wykonana analiza ryzyka cybernetycznego może usprawnić wdrażanie zabezpieczeń organizacji i ograniczyć ataki i naruszenia danych osobowych.
04.
Zapewnienie podstawy

Do opracowania procedur organizacyjnych i szkoleń.

Zarządzanie cyberbezpieczeństwem szansą dla firmy

Cyberbezpieczeństwo w firmie. Zaufaj specjalistom

Zarządzanie bezpieczeństwem informacji to działalność bez ryzyka

Cyberbezpieczeństwo firmy. Czy warto?

PRZECZYTAJ WIĘCEJ

System zarządzania bezpieczeństwem informacji

System zarządzania bezpieczeństwem informacji ma kluczowe znaczenie w prawidłowym funkcjonowaniu firm, instytucji i wielu innych podmiotów, których działalność opiera się na gromadzeniu, przetwarzaniu i analizie danych, przez zaawansowane systemy informatyczne. Choć brzmi to bardzo skomplikowanie, to prawdą jest, że niemal wszystkie współczesne podmioty w mniejszym lub większym stopniu korzystają z rozwiązań informatycznych, wymagających sprawnego zarządzania.

System zarządzania bezpieczeństwem informacji w urzędzie składa się z wielu technik, praktyk i procesów, których zadaniem jest ochrona danych przed nieautoryzowanym dostępem. Możemy pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem w zarządzaniu bezpieczeństwem informacji na całym świecie. Pozwala nam to na sprawne i skuteczne zarządzanie informacją według najlepszych standardów. W erze niezliczonych możliwości, zarówno szans, jaki i zagrożeń jakie niosą ze sobą informatyka i nowoczesne technologie, zarządzanie bezpieczeństwem wydaje się być sprawą priorytetową.

Aby przekonać się jak działa system zarządzania bezpieczeństwem informacji w praktyce, koniecznie zapoznaj się z informacjami umieszczonymi na stronie. Oprócz obszernych informacji o systemie zarządzania bezpieczeństwem i cyberbezpieczeństwem, znajdą Państwo to, co najważniejsze, czyli zakładkę „Kontakt”. Wystarczy napisać lub zadzwonić, aby poznać szczegóły i zasady działania systemu. To już tylko krok do wprowadzenia Państwa firmy w nowy wymiar bezpieczeństwa.

Ciągły rozwój technologiczny sprawia, że cyber świat, z dnia na dzień jest coraz bardziej doskonały i zaskakujący. Niemal nieograniczone możliwości na nowo zdefiniowały pojęcie rynku i otoczenia firm. W sektorach zarządzania znalazły się obszary, które jeszcze nie tak dawno nie były w ogóle zdefiniowane. Nowe rozwiązania dają niespotykane dotąd narzędzia i możliwości, ale niosą również olbrzymie ryzyko. Utrata, zniszczenie lub wyciek danych może wiązać się z olbrzymimi konsekwencjami i jest bardzo niebezpieczny dla wszystkich, których te dane dotyczą. Stąd sprawne, profesjonalne i bezpieczne zarządzanie bezpieczeństwem danych jest nie tylko odpowiedzialnym krokiem, ale przede wszystkim koniecznością.

Nasze usługi

Dostarczamy usługi w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego i rozwiązań programistycznych. Sprawdź naszą ofertę!
CYBERBEZPIECZEŃSTWO

Wdrażając najnowsze standardy cyfrowego bezpieczeństwa zyskasz ochronę, ograniczysz ryzyko ataku i obniżysz koszty długoterminowe.

AUDYT BEZPIECZEŃSTWA

sprawdzający możliwe źródła zagrożenia, począwszy od architektury systemu, po nieświadomość zagrożeń wśród pracowników.

STRATEGIA BEZPIECZEŃSTWA

stworzymy rozwiązania, procedury i instrukcje postępowania i szkolenia, które pomogą długofalowo chronić Twoją organizację.

KURSY BEZPIECZEŃSTWA

Zyskasz dostęp do skutecznych praktyk, które pomogą Ci chronić Twoją organizację, ale także budować świadomość wśród pracowników.

ROZWIĄZANIA IT

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania, aplikacji mobilnych i webowych. Korzystamy z technologii ASP.NET, SQL Server, JavaScript, HTML5, CSS3.

Jeżeli masz pytania o cyberbezpieczeństwo
w firmie - napisz do nas!