Projektujemy i wdrażamy biznesowe rozwiązania informatyczne. Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania, aplikacji mobilnych i webowych. Korzystamy z technologii ASP.NET, SQL Server, JavaScript, HTML5, CSS3.

Cykl życia i rozwój aplikacji mobilnych

Aktywnie słuchamy potrzeb naszych klientów i poświęcamy czas na wyjaśnienie problemu przed projektowaniem rozwiązania. Dokładamy wszelkich starań aby w pełni zrozumieć, co jest wymagane, zanim stworzymy najbardziej elastyczną odpowiedź na stojące przed klientem wyzwanie.

Wykorzystujemy tą metodologię, aby zachwycić naszych klientów innowacyjnymi rozwiązaniami wykorzystującymi szeroką gamę zintegrowanych i samodzielnych architektur.

Nasi specjaliści IT prowadzą i uczestniczą w każdym aspekcie procesów cyklu życia systemów przy użyciu tradycyjnych i współczesnych metodologii. Dzięki swojemu doświadczeniu Smartech-IT może pomóc Ci w zapewnieniu sukcesu projektu, niezależnie od tego, czy korzystasz z Waterfall, Agile, czy też musisz szukać nowych rozwiązań.

W czym się specjalizujemy

01.
APLIKACJE MOBILNE
Naszą specjalizacją jest tworzenie aplikacji mobilnych. Pracujemy na platformach iOS oraz Android. Od lat tworzymy spersonalizowane rozwiązania dla naszych klientów.
02.
APLIKACJE WEBOWE
Tworzymy aplikacje internetowe ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania rozwiązań do potrzeb i możliwości urządzeń mobilnych. Korzystamy z technologii ASP.NET, SQL Server, JavaScript, HTML5, CSS3.
03.
INTEGRACJE
Tworzymy dedykowane systemy i zapewniamy ich integrację z systemami innych producentów. Dostarczamy interfejsy API, pozwalające korzystać z funkcjonalności naszych aplikacji w systemach zewnętrznych.
04.
CI/CD
Stosujemy praktykę ciągłej integracji oraz ciągłego dostarczania, dzięki czemu efektywniej i szybciej możemy dostarczać aktualizacje oprogramowania użytkownikom.

Rozwiązania IT

Zaprojektujemy, stworzymy oprogramowanie i wdrożymy Twoją aplikację.
Kompleksowe wsparcie
Doradzamy klientowi w trakcie całego procesu, organizacji i szkoleń. Niezależnie od tego, czy chodzi o modernizację istniejącej technologii, czy o migrację do rozwiązań mobilnych w chmurze, Smartech-IT z powodzeniem pomaga naszym klientom przejść przez ich podróż po IT.
Kodowanie

Tworzenie aplikacji, definiowanie i budowanie rozwiązań.

Modernizacja

Migracja ze starszych systemów do przyszłych systemów.

Projektowanie

Projektowanie aplikacji w oparciu o doświadczenie z zakresu UI/UX.

Integracje

Szybki, niezawodny i bezproblemowy przepływ danych.

Serwis

Utrzymanie aplikacji – dostarczanie usług wsparcia.

Testowanie

Weryfikacja i walidacja oprogramowania.

NASZE REALIZACJE

Przykłady zaprogramowanych przez nas aplikacji

nasze realizacje

SignOnTheGo®

Jesteśmy autorem platformy podpisu elektronicznego, która umożliwia tworzenie, edytowanie i negocjowanie treści dokumentów. SignOnTheGo® został laureatem wyróżnienia 16. edycji konkursu Dolnośląski GRYF w kategorii STARTUP ROKU oraz wyróżnienie w konkursie Orzeł Innowacji – „Startup z potencjałem Polska-Świat”.
nasze realizacje

Mobile Asset Management

Aplikacja oferuje moduły, które wspierają tabor kolejowy, ciężarowy i barki za pomocą narzędzi, które pozwalają użytkownikom śledzić zasoby, koszty, cykle napraw i zapasy podczas ich przemieszczania się w łańcuchu dostaw.
nasze realizacje

Maritime Guardian Pro

MGPro pomaga podróżnikom morskim, załogom i statkom, wyznaczając geograficzne położenie destrukcyjnych i wrogich działań na morzu, takich jak piractwo, rozbój czy porwanie.

NASZE USŁUGI

Dostarczamy usługi w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego i rozwiązań programistycznych. Sprawdź naszą ofertę!
CYBERBEZPIECZEŃSTWO

Wdrażając najnowsze standardy cyfrowego bezpieczeństwa zyskasz ochronę, ograniczysz ryzyko ataku i obniżysz koszty długoterminowe.

AUDYT BEZPIECZEŃSTWA

sprawdzający możliwe źródła zagrożenia, począwszy od architektury systemu, po nieświadomość zagrożeń wśród pracowników.

STRATEGIA BEZPIECZEŃSTWA

stworzymy rozwiązania, procedury i instrukcje postępowania i szkolenia, które pomogą długofalowo chronić Twoją organizację.

KURSY BEZPIECZEŃSTWA

Zyskasz dostęp do skutecznych praktyk, które pomogą Ci chronić Twoją organizację, ale także budować świadomość wśród pracowników.

ROZWIĄZANIA IT

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania, aplikacji mobilnych i webowych. Korzystamy z technologii ASP.NET, SQL Server, JavaScript, HTML5, CSS3.

Jeżeli masz pytania o cyberbezpieczeństwo
w firmie - napisz do nas!