Smartech-IT Cyberbezpieczeństwo

Usługi programowania IT |

mic logo 1

Projektujemy i wdrażamy biznesowe rozwiązania informatyczne. Korzystamy z technologii ASP.NET, SQL Server, JavaScript, HTML5, CSS3.

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania, aplikacji mobilnych i webowych. 

Usługi IT |

Aplikacje mobilne
Naszą specjalizacją jest tworzenie aplikacji mobilnych. Pracujemy na platformach iOS oraz Android. Od lat tworzymy spersonalizowane rozwiązania dla naszych klientów.
Aplikacje webowe
Tworzymy aplikacje internetowe ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania rozwiązań do potrzeb i możliwości urządzeń mobilnych. Korzystamy z technologii ASP.NET, SQL Server, JavaScript, HTML5, CSS3.
CI/CD
Stosujemy praktykę ciągłej integracji oraz ciągłego dostarczania, dzięki czemu efektywniej i szybciej możemy dostarczać aktualizacje oprogramowania użytkownikom.
Integracje
Tworzymy dedykowane systemy i zapewniamy ich integrację z systemami innych producentów. Dostarczamy interfejsy API, pozwalające korzystać z funkcjonalności naszych aplikacji w systemach zewnętrznych.
Modernizacja
Migracja ze starszych systemów do przyszłych systemów.
Testowanie
Weryfikacja i walidacja oprogramowania.
Serwis
Utrzymanie aplikacji – dostarczanie usług wsparcia.

O nas

Cykl życia i rozwój aplikacji mobilnych

Nasi specjaliści IT prowadzą i uczestniczą w każdym aspekcie procesów cyklu życia systemów przy użyciu tradycyjnych i współczesnych metodologii.

Dzięki swojemu doświadczeniu Smartech-IT może pomóc Ci w zapewnieniu sukcesu projektu, niezależnie od tego, czy korzystasz z Waterfall, Agile, czy też musisz szukać nowych rozwiązań.

Rozwiązania IT 

Kompleksowe wsparcie
Doradzamy klientowi w trakcie całego procesu, organizacji i szkoleń. Niezależnie od tego, czy chodzi o modernizację istniejącej technologii, czy o migrację do rozwiązań mobilnych w chmurze, Smartech-IT z powodzeniem pomaga naszym klientom przejść przez ich podróż po IT.

Nagrody

Nasz produkt – aplikacja SignOnTheGo® została laureatem wyróżnienia 16. edycji konkursu Dolnośląski GRYF w kategorii STARTUP ROKU oraz wyróżnienie w konkursie Orzeł Innowacji – „Startup z potencjałem Polska-Świat”.

Portfolio 

SignOnTheGo®

Jesteśmy autorem platformy podpisu elektronicznego, która umożliwia tworzenie, edytowanie i negocjowanie treści dokumentów. 

SignOnTheGo® został laureatem wyróżnienia 16. edycji konkursu Dolnośląski GRYF w kategorii STARTUP ROKU oraz wyróżnienie w konkursie Orzeł Innowacji – „Startup z potencjałem Polska-Świat”.

Mobile Asset Management
Aplikacja oferuje moduły, które wspierają tabor kolejowy, ciężarowy i barki za pomocą narzędzi, które pozwalają użytkownikom śledzić zasoby, koszty, cykle napraw i zapasy podczas ich przemieszczania się w łańcuchu dostaw.
Maritime Guardian Pro
MGPro pomaga podróżnikom morskim, załogom i statkom, wyznaczać geograficzne położenie wrogich działań na morzu, takich jak piractwo, rozbój czy porwanie.