Cyberbezpieczeństwo

& zarządzanie bezpieczeństwem informacji

Dostarczamy rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego, aby chronić informacje, dane, własność intelektualną i fizyczną naszych klientów.
Cyberbezpieczeństwo polega na ochronie infrastruktury cyfrowej i fizycznej, systemów, danych i personelu przed zagrożeniami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Po wprowadzeniu Dane są natychmiast uruchamiane w naszych sieciach (np. domowych, firmowych, bezprzewodowych) i przechowywane w różnych aplikacjach opartych na chmurze, w których hakerzy nie tylko dążą do nielegalnego ich pozyskania ale także dążą do ich wyłączenia i zniszczenia.

Wdrażając najnowsze standardy zyskasz:

01.
Ochronę
Skuteczną ochronę klientów i ich danych osobowych;
02.
Ograniczanie ryzyka
Proaktywne i stałe ograniczanie ryzyka – pomoże ci zminimalizować incydenty naruszenia bezpieczeństwa;
03.
Obniżenie kosztów
Obniżenie kosztów długoterminowych – identyfikacja zagrożeń i praca nad ich ograniczeniem pozwoli zapobiegać kosztownym incydentom;
04.
Świadomość nowych zagrożeń
Świadomość nowych zagrożeń – technologia szybko się zmienia, a my dostarczymy ci wiedzę nowych potencjalnych zagrożeń i skutecznej obrony przed nimi.

Strategia 4D – R²

SMARTECH-IT wykorzystuje technologię 4D-R² do wykrywania, obrony, rozpowszechniania, niszczenia, przegrupowania i przeforsowania, aby zapewnić maksymalną ochronę swoim klientom i ich zasobom.

Zarządzanie cyberbezpieczeństwem

Dostarczamy rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego, aby chronić informacje, dane wywiadowcze i własność intelektualną/fizyczną klientów najlepiej, jak potrafimy. Aby zapewnić powodzenie misji, Smartech-IT zapewnia strategię wykrywania, obrony, rozpowszechniania i niszczenia zagrożeń.
Inteligencja maszynowa (IOT)

Przygotowanie do odzyskiwania po awarii

Bezpieczeństwo w chmurze

Cyberbezpieczeństwo Wargaming

Partnerzy technologiczni

Integracja technologii

Rozwiązania

Wykwalifikowany ekspert ds. bezpieczeństwa może wykorzystać urządzenie lub sieć innej osoby do wykonania ataku, który jest praktycznie niewykrywalny. Ataki mogą być uruchamiane przez każdego z dowolnego miejsca na świecie. Może to być zarówno wykfalifikowany haker pracujący na zlecenie rządu innego państwa ale też osobę naprawiającą kserokopiarki, która wkłada chip do urządzenia wielofunkcyjnego w biurze, czy pracownika, który wkłada pamięć flash do komputera stacjonarnego podłączonego do sieci.

Działania te mogą wywołać tragiczne skutki, zabijając więcej ludzi niż wybuch bomby atomowej, neutralizując zabezpieczenia transportowe, które chronią pasażerów korzystających z systemu transportu, lub wprowadzenie konia trojańskiego, który po cichu identyfikuje twoje zastrzeżone dane i „telefony do domu”. Liczba scenariuszy jest nieskończona. 

Inteligencja maszynowa – (IOT)

Zarządzanie bezpieczeństwem

Środki zaradcze

Kodowanie

Technologie bezpieczeństwa zorientowane na dane

Usługi prototypowania

Cyberbezpieczeństwo Wargaming

Bezpieczeństwo operacyjne

Przygotowanie do odzyskiwania po awarii

Bezpieczeństwo w chmurze

Planowanie technologii informatycznych

Integracja technologii

Nasze usługi

Dostarczamy usługi w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego i rozwiązań programistycznych. Sprawdź naszą ofertę!
CYBERBEZPIECZEŃSTWO

Wdrażając najnowsze standardy cyfrowego bezpieczeństwa zyskasz ochronę, ograniczysz ryzyko ataku i obniżysz koszty długoterminowe.

AUDYT BEZPIECZEŃSTWA

sprawdzający możliwe źródła zagrożenia, począwszy od architektury systemu, po nieświadomość zagrożeń wśród pracowników.

STRATEGIA BEZPIECZEŃSTWA

stworzymy rozwiązania, procedury i instrukcje postępowania i szkolenia, które pomogą długofalowo chronić Twoją organizację.

KURSY BEZPIECZEŃSTWA

Zyskasz dostęp do skutecznych praktyk, które pomogą Ci chronić Twoją organizację, ale także budować świadomość wśród pracowników.

ROZWIĄZANIA IT

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania, aplikacji mobilnych i webowych. Korzystamy z technologii ASP.NET, SQL Server, JavaScript, HTML5, CSS3.

Jeżeli masz pytania o cyberbezpieczeństwo
w firmie - napisz do nas!