KURSY

CYBERCEZPIECZEŃSTWA

Szkolenia, które oferujemy pozwalają nie tylko zapoznać się z najlepszymi praktykami w zakresie cyfrowego bezpieczeństwa, ale także pomogą w budowaniu dobrych nawyków u pracowników.
Dzięki naszym szkoleniom zyskasz dostęp do skutecznych praktyk, które pomogą Ci chronić Twoją organizację, ale także budować świadomość wśród pracowników.

Nasze szkolenia zawierają

01.
Przypadki incydentów
Przedstawiają rzeczywiste przypadki incydentów naruszenia bezpieczeństwa, które wpłynęły na organizację, kraje, pracowników i obywateli.
02.
Możliwe zagrożenia
Uświadamiają możliwe zagrożenia i poprawiają świadomość w zakresie cyberbezpieczeństwa w obrębie działań pracownika i organizacji.
03.
Ćwiczenia „how-to”
M.in. Jak zachować ostrożność korzystając z sieci publicznych, zapoznanie z poziomami zaufania urządzeń, najlepsze praktyki ochrony e-mail, skuteczna ochrona hasłem i wiele więcej.

Nasze usługi

Dostarczamy usługi w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego i rozwiązań programistycznych. Sprawdź naszą ofertę!
CYBERBEZPIECZEŃSTWO

Wdrażając najnowsze standardy cyfrowego bezpieczeństwa zyskasz ochronę, ograniczysz ryzyko ataku i obniżysz koszty długoterminowe.

AUDYT BEZPIECZEŃSTWA

sprawdzający możliwe źródła zagrożenia, począwszy od architektury systemu, po nieświadomość zagrożeń wśród pracowników.

STRATEGIA BEZPIECZEŃSTWA

stworzymy rozwiązania, procedury i instrukcje postępowania i szkolenia, które pomogą długofalowo chronić Twoją organizację.

KURSY BEZPIECZEŃSTWA

Zyskasz dostęp do skutecznych praktyk, które pomogą Ci chronić Twoją organizację, ale także budować świadomość wśród pracowników.

ROZWIĄZANIA IT

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania, aplikacji mobilnych i webowych. Korzystamy z technologii ASP.NET, SQL Server, JavaScript, HTML5, CSS3.

Jeżeli masz pytania o cyberbezpieczeństwo
w firmie - napisz do nas!