Smartech-IT Cyberbezpieczeństwo

Szkolenia
z cyberbezpieczeństwa |

mic logo 1
Szkolenie z zakresu cyberbezpieczeństwa może odbyć się w 100% zdalnie. Napisz do nas i napytaj o ofertę naszego specjalistę!
Szkolenia pomogą Ci w budowaniu dobrych nawyków u pracowników.

Oferta szkoleń |

dla pracowników
Szkolenie pozwala przygotować pracowników organizacji na prawidłowe poruszanie się po cyberprzestrzeni, unikania zagrożeń oraz właściwego reagowania na zaistniałe incydenty cybernetyczne.
dla kadry managerskiej
Szkolenie koncertuje się na wskazaniu właściwego zarządzania zespołem realizującym zadania w obszarze przetwarzania danych. Znajomość regulacji prawnych i organizacyjnych
cyberhigiena
Szkolenie (na podstawie kultury danej organizacji i polityki bezpieczeństwa firmy), które wzmacniają właściwe postawy wśród pracowników.
profilowane

Dla administracji i firm komercyjnych

Szkolenia przygotowywane na konkretne zamówienia uzgodnione z zleceniodawcą

współpraca z SOC

"Efektywna współpraca organizacji z Secure Operations Center (SOC)".

Szkolenie obejmuje zakres związany z właściwym przygotowaniem firmy do włączenia usług SOC oraz prawidłowego zorganizowania procesów po podpisaniu umowy z SOC.

Kurs cyberbezpieczeństwa 

Dlaczego jest potrzebny?

Dzięki naszym szkoleniom zyskasz dostęp do skutecznych praktyk, które pomogą Ci chronić Twoją organizację, ale także budować świadomość wśród pracowników. 

Cały nowoczesny rynek pracy i biznesu opiera się na przetwarzaniu różnego rodzaju informacji, danych osobowych i innych wartościowych danych. W tym celu wykorzystywane są specjalistyczne programy, skrzynki mailowe, wtyczki w przeglądarkach internetowych i inne narzędzia, które narażone są na niezwykle niebezpieczne ataki hackerskie. Rozwiązaniem tego problemu jest kompleksowy kurs cyberbezpieczeństwa.

Szkolenia cyberbezpieczeństwa 

– dla kogo?

Kurs cyberbezpieczeństwo przyda się każdej osobie, która w swojej codziennej pracy korzysta z komputera i różnego rodzaju narzędzi internetowych. Dedykowany jest przede wszystkim osobom, które chcą czuć się bezpiecznie w dobie wzmożonych ataków hakerskich. Ryzyko ich wystąpienia rośnie tak naprawdę z dnia na dzień, a skutki mogą być zatrważające.

Hakerzy nie tylko potrafią wykraść z komputera wartościowe dane i informacje, ale także wyczyścić firmowe konto bankowe, czy całkowicie zniszczyć wizerunek przedsiębiorstwa realizując plan nieuczciwej konkurencji. Kursy cyberbezpieczeństwa skutecznie rozwiązują ten problem. 

Szkolenia cyberbezpieczeństwa 

Nasze szkolenia zawierają
Przypadki incydentów
Przedstawiamy rzeczywiste przypadki incydentów naruszenia bezpieczeństwa, które wpłynęły na organizację, kraje, pracowników i obywateli.
Możliwe zagrożenia
Wykazujemy możliwe zagrożenia i poprawiamy świadomość w zakresie cyberbezpieczeństwa w obrębie działań pracownika i organizacji.
Ćwiczenia „how-to”
Uczymy jak zachować ostrożność korzystając z sieci publicznych, zapoznanie z poziomami zaufania urządzeń, najlepsze praktyki ochrony e-mail, skuteczna ochrona hasłem i wiele więcej.
Szkolenia w formie online
Dlaczego szkolenia pracowników są tak ważne?

Wiele osób podczas wykonywania codziennych obowiązków nie wie nawet, że otwiera furtkę cyberprzestępcom. 

Kurs cyberbezpieczeństwo zakłada przede wszystkim gruntowną edukację z tego zakresu oraz umożliwia dogłębne poznanie różnego rodzaju narzędzi, które pozwalają uchronić się przed hakerami. Szkolenie ma również na celu zbudowanie wśród uczestników świadomości na temat bezpiecznych sposobów pracy i korzystania z Internetu.

Jakie korzyści płyną ze szkoleń?

Dlaczego warto poznać, czym jest cyberbezpieczeństwo? Szkolenie z tego zakresu pozwala przede wszystkim zrozumieć techniki działania hakerów oraz skuteczne metody walki z ich atakami. Dodatkowo dowiesz się, jakich zasad bezwzględnie należy przestrzegać podczas codziennej pracy przy komputerze. Otrzymasz również konkretne narzędzia i rozwiązania, które zapewnią ci bezpieczeństwo w sieci.