KURSY

CYBERCEZPIECZEŃSTWA

Szkolenia, które oferujemy pozwalają nie tylko zapoznać się z najlepszymi praktykami w zakresie cyfrowego bezpieczeństwa, ale także pomogą w budowaniu dobrych nawyków u pracowników.

Kurs cyberbezpieczeństwa
– dlaczego jest potrzebny?

Dzięki naszym szkoleniom zyskasz dostęp do skutecznych praktyk, które pomogą Ci chronić Twoją organizację, ale także budować świadomość wśród pracowników.

Cały nowoczesny rynek pracy i biznesu opiera się na przetwarzaniu różnego rodzaju informacji, danych osobowych i innych wartościowych danych. W tym celu wykorzystywane są specjalistyczne programy, skrzynki mailowe, wtyczki w przeglądarkach internetowych i inne narzędzia, które narażone są na niezwykle niebezpieczne ataki hackerskie. Rozwiązaniem tego problemu jest kompleksowy kurs cyberbezpieczeństwa.

Nasze szkolenia zawierają

01.
Przypadki incydentów
Przedstawiają rzeczywiste przypadki incydentów naruszenia bezpieczeństwa, które wpłynęły na organizację, kraje, pracowników i obywateli.
02.
Możliwe zagrożenia
Uświadamiają możliwe zagrożenia i poprawiają świadomość w zakresie cyberbezpieczeństwa w obrębie działań pracownika i organizacji.
03.
Ćwiczenia „how-to”
M.in. Jak zachować ostrożność korzystając z sieci publicznych, zapoznanie z poziomami zaufania urządzeń, najlepsze praktyki ochrony e-mail, skuteczna ochrona hasłem i wiele więcej.

Kursy cyberbezpieczeństwa
– dla kogo?

Kurs cyberbezpieczeństwo przyda się każdej osobie, która w swojej codziennej pracy korzysta z komputera i różnego rodzaju narzędzi internetowych. Dedykowany jest przede wszystkim osobom, które chcą czuć się bezpiecznie w dobie wzmożonych ataków hackerskich. Ryzyko ich wystąpienia rośnie tak naprawdę z dnia na dzień, a skutki mogą być zatrważające. Hackerzy nie tylko potrafią wykraść z komputera wartościowe dane i informacje, ale także wyczyścić firmowe konto bankowe, czy całkowicie zniszczyć wizerunek przedsiębiorstwa realizując plan nieuczciwej konkurencji. Kursy cyberbezpieczeństwa skutecznie rozwiązują ten problem.

Kurs cyberbezpieczeństwo
– dlaczego jest ważny?

Wiele osób podczas wykonywania codziennych obowiązków nie wie nawet, że otwiera furtkę cyberprzestępcom. Kurs cyberbezpieczeństwo zakłada przede wszystkim gruntowną edukację z tego zakresu oraz umożliwia dogłębne poznanie różnego rodzaju narzędzi, które pozwalają uchronić się przed hakerami. Szkolenie ma również na celu zbudowanie wśród uczestników świadomości na temat bezpiecznych sposobów pracy i korzystania z Internetu.

Kursy cyberbezpieczeństwa
– szkolenie pełne korzyści

Dlaczego warto poznać, czym jest cyberbezpieczeństwo? Szkolenie z tego zakresu pozwala przede wszystkim zrozumieć techniki działania hakerów oraz skuteczne metody walki z ich atakami. Dodatkowo dowiesz się, jakich zasad bezwzględnie należy przestrzegać podczas codziennej pracy przy komputerze. Otrzymasz również konkretne narzędzia i rozwiązania, które zapewnią ci bezpieczeństwo w sieci.

Kurs cyberbezpieczeństwo – kurs online

Warto dodać, że szkolenie z zakresu cyberbezpieczeństwa może odbyć się w 100% zdalnie. Napisz do nas i napytaj o ofertę naszego specjalistę!

Nasze usługi

Dostarczamy usługi w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego i rozwiązań programistycznych. Sprawdź naszą ofertę!
CYBERBEZPIECZEŃSTWO

Wdrażając najnowsze standardy cyfrowego bezpieczeństwa zyskasz ochronę, ograniczysz ryzyko ataku i obniżysz koszty długoterminowe.

AUDYT BEZPIECZEŃSTWA

sprawdzający możliwe źródła zagrożenia, począwszy od architektury systemu, po nieświadomość zagrożeń wśród pracowników.

STRATEGIA BEZPIECZEŃSTWA

stworzymy rozwiązania, procedury i instrukcje postępowania i szkolenia, które pomogą długofalowo chronić Twoją organizację.

KURSY BEZPIECZEŃSTWA

Zyskasz dostęp do skutecznych praktyk, które pomogą Ci chronić Twoją organizację, ale także budować świadomość wśród pracowników.

ROZWIĄZANIA IT

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania, aplikacji mobilnych i webowych. Korzystamy z technologii ASP.NET, SQL Server, JavaScript, HTML5, CSS3.

Jeżeli masz pytania o cyberbezpieczeństwo
w firmie - napisz do nas!