Smartech-IT Cyberbezpieczeństwo

Obowiązkowa Diagnoza Cyberbezpieczeństwa

Dofinansowanie dla gmin niezależnie od wielkości udzielane jest w formie grantów.

Aktualności |

Cyfrowa Gmina – wyniki pierwszego naboru

W czwartek sekretarz stanu ds. cyfryzacji Janusz Cieszyński na swoim oficjalnym koncie facebook opublikował post odnośnie wyników pierwszego naboru w programie Cyfrowa Gmina.

Znamy już wyniki pierwszego naboru.

„Znamy wyniki pierwszego naboru w programie #CyfrowaGmina. Mogły wziąć w nim udział 734 gminy – wzięło 720, czyli 98%. To świetny wynik! Kwota, o którą w tej rundzie zawnioskowali samorządowcy to ponad 175 milionów złotych. Eksperci Centrum Projektów Polska Cyfrowa już działają, aby pieniądze możliwie jak najszybciej trafiły na konta gmin. Przypominam, w ramach naszego programu KAŻDA gmina może liczyć na wsparcie, wystarczy złożyć elektroniczny wniosek. Budżet programu to miliard złotych. Uspokajam spóźnialskich – będziecie mieli jeszcze jedną szansę na złożenie wniosku – zorganizujemy dla Was kolejny nabór. Zależy nam, aby wszyscy chętni mogli skorzystać z tego wsparcia. A już niebawem otworzymy drugi nabór dla kolejnych 954 gmin. Do rozdysponowania będziemy mieli ponad  240 milionów złotych! Szczegóły wkrótce. #staytuned Tymczasem zapraszam na www.gov.pl/cppc/cyfrowa-gmina, gdzie można znaleźć wszystkie niezbędne informacje o programie, wzory dokumentacji i numer infolinii dla samorządowców. #FunduszeEuropejskie”. 

Obowiązkowa Diagnoza cyber bezpieczeństwa

Dofinansowanie dla gmin niezależnie od wielkości udzielane jest w formie grantów i może być przeznaczone na zadania wskazane poniżej.

Zobacz też: